Renkli bir kişiliğiniz varsa ve evinizin de ruhunuz kadar renkli olmasını istiyorsanız bohem tarzı dekorasyon sizin için doğru tercih olabilir. Rahatından ödün vermek..
Bu yazımızda yeni ev alan ya da evinin dekorasyonunu yenilemek isteyenlerin kararlarını kolaylaştırmak amacıyla en popüler dekorasyon stilleri hakkında önemli bilgiler aktaracağız...
Oturma gruplarının modeli ve rengi, avize ve lambader modelleri, perdeler, aksesuarlar; kısacası evinizi “sizin eviniz” yapan tüm unsurlar dekorasyonun önemli..
Siz de evinizi yenilemek ya da yeni evinizi hayalinizdeki şekle sokmak için tadilat yaptırmak istiyorsanız yapacağınız seçimleri, çalışacağınız kişileri ve belki de en..
Evlilik hazırlıkları içine sıkışmışken çiftler birçok kararlarını hızla vermek zorunda kalabilirler. Hayatlarının değişeceği bu dönemde yapacakları tercihlerin başarısını..
Evinizin dekorasyonu evinizi benimsemenizi ve zevklerinizi yaşatmanızı sağlayan en belirleyici unsurlardan biridir. Hayatınızı geçireceğiniz yaşam alanlarında hangi rüzgarların esmesini..