Balkonunuza ruhunuzu yansıtmaya ne dersiniz? Renkli, romantik, dinamik, huzurlu ve fark yaratan dekorasyon hileleri ile yaz aylarını coşkuyla kucaklayabilirsiniz. Balkonunuzun..
Dekorasyon seçimlerinin insan psikolojisi üzerinde birçok farklı etkisi bulunduğu biliniyor. Evin nasıl aydınlatıldığı, evdeki hakim renkler, tercih edilen dekorasyon tarzı ve..
Evlerin en özel alanlarından olan mutfaklar aynı zamanda tadilat isteklerinin de merkezinde yer alıyor. Daha konforlu ve şık mutfaklara kavuşmak için kimi zaman mutfak dolaplarının..
Dubleks ama küçük bir evde yaşıyorsanız merdiven altlarını nasıl değerlendirebileceğiniz konusunda mutlaka ikileme düşmüşsünüzdür. Hem dekorasyonu..
Son yıllarda satılık veya kiralık ev ilanlarına göz gezdirdiyseniz stüdyo daire ilanlarındaki artışı mutlaka fark etmişsinizdir. Artık evler küçülüyor ve haliyle..
Bu hayalini gerçekleştiren kişilerden ise maalesef çok azı başarıya ulaşabiliyor. Kendi markasını oluşturan ve kaliteli hizmet veren çok girişimci bulunsa da nedense..