Neye ihtiyacınız olduğuna karar veremiyor musunuz? Evler, ticari alanlar da ibadethaneler için doğru aydınlatma ürünlerini tercih etmenizi sağlamak için Torcia’nın tecrübesinden faydalanın.

En iyi sonuç için; aydınlatılması konusunda danışmanlık hizmeti istediğinizi mekanın dekorasyonun tamamlanmış olmasına dikkat edin. Genelde en son montajı yapılan dekoratif ürünler aydınlatma öğeleridir. Mekanın dekorasyonun tamamlanması ekibimize sizin tercihlerinize uygun ürün seçimi yapabilmek konusunda fikir verecektir.

Ekibimiz sizi söz konusu mekanda ziyaret eder. Bu alanda lazer-metreler ile ölçüm yaparlar ve mekanın hacmini hesaplarlar. Bu sizin ne kadar alanı aydınlatmaya ihtiyacınız olduğunu belirleyecektir. Daha sonra sizi shoowrooma davet ederler ve tavsiye ettikleri en az üç farklı ürün tavsiye ederler. Kararınızın hemen ardından ekibimiz ürünün montajı için sizi bir kez daha ziyaret eder.

Siz de mekanların aydınlatılması konusunda kararsız kalırsanız bizimle iletişime geçin. Ücretsiz danışmanlık hizmeti ile fikirleriniz ve mekanlarınız aydınlansın.