1989 Yılında avize taşı imalatı ile girdiğimiz sektöre, bu gün perakende ve toptan avize ve aydınlatma ekipmanları ticareti olarak devam etmekteyiz. TORCİA bir yapı projesini tümüyle aydınlatabilecek danışmalık ve satış hizmetlerini tek merkezde yönetebilen, ürünleri birinci elden proje bazlı toptan veya perakende satışını müşterilerimize ekonomik ve avantajlı şekilde sunabilen, kurumsal kültüre sahip işletmedir.
Uygun fiyat, kalite ve özgün hizmet sunum politikası ile müşteri beklentisini aşarak önce Sakarya sonra bölgenin ihtiyacını karşılayacaktır.

MİSYONUMUZ

Öncelikle Sakarya ilinde, sonra Marmara bölgesinde ve daha sonrada ülke genelinde insanların aydınlatma ihtiyaçları konusunda farkındalık oluşturmak ve ihtiyaçlarını karşılamak

Gelecekte ortaya çıkabilecek beklentileri karşılayacak ürün veya hizmetin üretmek

Organizasyonun yapısını, kalite hedeflerini karşılamak için sürekli geliştirmek>

Vizyonumuz

Müşteriyi memnun etmek için bütün olanakların seferber edildiği, pozitif kalite kültürünün oluşturulduğu, müşteri memnuniyeti için aşırı adımlar gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Müşteriye ürünün beklenen ömür süresince fonksiyonunun tamamını gerçekleştirmesi için gerekli araçları sağlama sorumluluğuna sahiptir.

Bu sorumluluk satış, dağıtım, montaj, teknik yardım, bakım, kullanımdan sonra elden çıkarma ve danışmanlık hizmetleridir.

İşletmemiz müşterisinin istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için müşteri ile birlikte çalışır

Yapılanı satmaya çalışan değil, istenileni yapmaya çalışır.

Müşterilerimizi bir kere aldatma hakkımız olduğundan hizmeti en yüksek standartta sunabilmek ve müşterimizin cebinden önce kalbine hitap edebilmek